Bestmix® Feed

Optymalizacja receptur paszowych

Wyprzedzanie konkurencji wymaga mądrego przygotowywania pasz. Jak stworzyć receptury o najlepszej jakości przy najniższych kosztach, a do tego
w każdych warunkach rynkowych? BESTMIX daje najbardziej optymalną odpowiedź. To przyjazne dla użytkownika oprogramowanie ułatwia zarządzanie dokładnymi wartościami odżywczymi surowców i pasz, parametrami produkcyjnymi i etykietami/atestami receptur. Może natychmiast dostosować się do niestabilnych kosztów surowców,
zapasówi kontraktów zakupowych. Rezultatem są doskonałe receptury,
które można przełożyć bezpośrednio na praktyczne produkty i automatycznie zsynchronizować z etykietowaniem i danymi bezpieczeństwa.
Zoptymalizuj swój skład pasz.

Opracowane i utrzymywane przez naszych konsultantów produkty BESTMIX zapewniają doradcom żywieniowym idealne narzędzie do zwiększania wydajności i minimalizowania kosztów. Słuchając naszych klientów i nadążając za zmianami w branży w zakresie oczekiwań i przepisów, dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązanie do tworzenia receptur paszowych. Dzięki naszym staraniom, aby oprogramowanie było aktualne, nasi klienci są pewni, że spełniają najwyższe standardy w zakresie tworzenia pasz, zarządzania zasobami i wymogów prawnych. Oznacza to, że mają więcej czasu na skupienie się na swojej podstawowej działalności i mają pewność, że ich receptura spełni wszystkie wymogi.

Potrzebujesz najtańszej receptury paszy, bez względu na to, jak trudne są ograniczenia żywieniowe? Zdecyduj się na BESTMIX. Najmądrzejszy sposób na większą konkurencyjność i niższe koszty.

  •     Optymalna receptura paszy
  •     Optymalizacja kosztów
  •     Zarządzanie specyfikacjami produktu
  •     Zarządzanie etykietami
  •     Narzędzie do opracowywania produktu
  •     Zrównoważone obliczenia racji