Bestmix® Lims

Zarządzanie jakością

Zarządzanie jakością ma kluczowe znaczenie dla produkcji bezpiecznej, zbilansowanej i zdrowej żywności, karm dla zwierząt domowych i pasz. Ponieważ ilość przetwarzanych danych rośnie każdego roku, zarządzanie jakością surowców stało się strategicznym atutem.

Istnieje wiele firm produkujących pasze i żywność, które w sposób ciągły stara się uzyskiwać dane o wysokiej jakości i dobrze je wykorzystać.

Proces zbierania, integrowania i używania danych jakościowych może być czasochłonny i podatny na błędy. Nawet firmy polegające na module zarządzania jakością swojego systemu ERP są często rozczarowane. Standardowe rozwiązania ERP nie są dostatecznie dostosowane, aby sprostać specyficznym potrzebom przemysłu spożywczego i paszowego i nie nadążają za szybko zmieniającymi się wymaganiami rozwijającej się firmy.

Rozumiemy specyficzne potrzeby przemysłu spożywczego i paszowego, jeśli chodzi o zarządzanie jakością. Dlatego opracowaliśmy BESTMIX LIMS, specjalistyczne oprogramowanie dla firm z branży spożywczej i paszowej, wspierające naszych klientów jeszcze lepiej w osiąganiu ich celów jakościowych.

Dowiedz się wszystkiego o naszych produktach do zarządzania jakością, które pomogą Twojej firmie  przekształcić dane dotyczące jakości w prawdziwą wartość.