BESTMIX® for Feed oferuje unikalną koncepcję:
Jedno narzędzie — wiele typów zwierząt — wiele modeli — wielu użytkowników.
Producenci pasz i premiksów zarządzają wszystkimi aspektami swoich receptur paszy na jednej centralnej platformie.
Z kolei Twoi doradcy i zespoły sprzedażowe mają dodatkowy atut aby wspierać swoich klientów. Za pomocą zintegrowanej funkcjonalności pasz i dawek, proponują optymalną recepturę lub dawkę nawet do poziomu pojedynczego zwierzęcia, niezależnie od jego grupy hodowlanej.
Użytkownicy mogą wybierać pomiędzy standardowymi modelami zwierząt dostosowanymi do ich potrzeb i regionu, w którym działają (CNCPS, CVB, NRC, INRA, DLG, FiM...) lub tworzyć własne modele. W ten sposób BESTMIX® for Feed wypełnia lukę pomiędzy producentami pasz i premiksów z jednej strony, a hodowcami z drugiej strony.

BESTMIX® for Feed uwzględnia wpływ procesu produkcyjnego na wartości pokarmowe i funkcjonalne właściwości twoich surowców. Szacując z góry wpływ m.in. enzymów i suszenia oraz innych procesów technologicznych można łatwo i szybko zoptymalizować najbardziej opłacalne receptury.

Rynek surowców i pasz stale się rozwija.

BESTMIX® for Feed umożliwia szybką adaptację.
W przypadku wahań cen surowców, zmieniającej się logistyki, nowych wyzwań i regulacji, nasze oprogramowanie zapewni Ci szybki wgląd w odpowiednie alternatywy. Co więcej, ta unikalna wiedza udowadnia swoją wartość podczas pracy z Twoimi klientami.
Dzięki Bestmixowi używanemu przez Twojego doradcę możesz się dowiedzieć szczegółowo, jak w zależności od grupy hodowlanej zwierząt, zmienne ceny i jakość surowców używanych do produkcji pasz i dawek wpłyną na wyniki hodowlane, a także jak można to przewidzieć.
Twój doradca klienta szybko uczy się jakie są specyficzne oczekiwania hodowców i spełnia je za pomocą BESTMIX® Feed.

Po utworzeniu lub optymalizacji receptury BESTMIX® Feed automatycznie dostosuje wymagane przez przepisy prawne dokumenty. Wszystkie etykiety, specyfikacje produktów, tabele żywieniowe i karty charakterystyki będą natychmiast dostępne, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy.
Title

Developed by Filip M. - www.github.com/Filip-Mosz

translationDisclaimer