BESTMIX® for Food umożliwia efektywne zarządzanie surowcami, recepturami i specyfikacjami produktów. To oprogramowanie branżowe umożliwia tworzenie receptur testowych w szybki i interaktywny sposób, według ustalonych przez Ciebie kryteriów. W ten sposób BESTMIX® for Food jest cenną aplikacją dla szybkiego i łatwego formułowania receptury, a także jej porównywania i bezproblemowego dostosowywania do potrzeb klientów ich oczekiwań, a także zapewnienia zgodności z przepisami prawa i deklaracjami receptur, surowców, wartości odżywczych i alergenów. BESTMIX® for Food jest Twoim partnerem przez cały czas procesu rozwoju produktu.

Zmieniające się wzorce żywieniowe i rosnące zapotrzebowanie rynku na większą trwałość, korzystne właściwości odżywcze, koszty, wydajność i przejrzystość wymagają od wszystkich producenci żywności dużej elastyczności. Wyzwanie polega na łączeniu jakości produktów i kreatywności w podejściu do najbardziej złożonych i szerokich wymagań.
Szybki czas wprowadzenia produktu na rynek wydaje się absolutną koniecznością w stale zmieniającym się świecie.
W związku z tym innowacyjność produktu jest kluczowym czynnikiem sukcesu.
Obecnie receptury są często rozsiane po różnych bazach danych i plikach, co prowadzi do zamieszania i większego marginesu błędu.
Za pomocą centralnie zarządzanych danych o surowcach, możesz szybko dostosować rozwój nowych produktów i odpowiednio odpowiadać na nowe wymagania rynku. Jednym ruchem możesz wygenerować niezbędną dokumentację produktu dla Twoich klientów i potrzeb własnych.

W całym procesie badawczo-rozwojowym BESTMIX® Food oferuje przejrzyste i wiarygodne źródło informacji. BESTMIX® Food pomaga Ci podejmować i wspierać Twoje decyzje. Możesz łatwo dostosować receptury i z wyprzedzeniem wdrażać ograniczenia narzucane przez prawo lub wymagania klienta, na przykład w zakresie: zawartości cukru i soli.

BESTMIX® Food skraca czas rozwoju Twojej receptury, pozwalające na wprowadzanie nowych lub dostosowanych produktów szybciej na rynek. Dzięki scentralizowanej bazie danych unikniesz podwójnej i powtarzalnej (badawczej) pracy, co przyczyni się do efektywności Twojego działu R&D.
Title

Developed by Filip M. - www.github.com/Filip-Mosz