BESTMIX® SpecTrack centralizuje dane Twoich dostawców na jednej platformie internetowej. Nasze rozwiązanie wspiera Cię w egzekwowaniu zgodności i zbieraniu informacji od dostawców. Stale rosnące wymagania detalistów, ustawodawstwa, audytorów i kierownictwa wymagają bardziej ustrukturyzowanego i wydajnego podejścia.

Jako producent zarządzasz cyfrowymi ustrukturyzowanymi informacjami o swoich potrzebach w zakresie składu produktów, alergenów, wartości odżywczych, certyfikatów, ocen i nie tylko. W konsekwencji, używając BESTMIX® SpecTrack, zawsze pozbywasz się jednej wersji prawdy. Informacje są skutecznie udostępniane twórcom produktów, pracownikom ds. zapewnienia jakości, kierownikom produkcji i innym zainteresowanym stronom.

BESTMIX® SpecTrack spełnia wymagania dotyczące przejrzystości, identyfikowalności i zapewnienia jakości w branży spożywczej, karmy dla zwierząt domowych i pasz dla zwierząt. Co więcej, platforma ta integruje się z recepturą Twojej receptury, co przyczynia się do wydajności i elastyczności w Twojej organizacji.
Title

Developed by Filip M. - www.github.com/Filip-Mosz